Ik ben gisteren met een stel fotomaatjes naar de Orchideeëen Hoeve in Luttelgeest geweest om weer lekker te fotograferen. In mei ben ik hier ook geweest en ik vond het echt prachtig, nu nog steeds dus alhoewel ik wel wat minder foto’s gemaakt heb dan toen.
We zijn door alle tuinen gewandeld, door de kassen, natuurlijk de vlindertuin en uiteraard hebben we de winkel ook met een bezoek vereerd en zijn weer met een paar orchideeën thuis gekomen 🙂
Het is echt een aanrader om er een keer heen te gaan, je brengt er gemakkelijk een dag zoet, er is ook een prachtig restaurant om tussen de bedrijven door even lekker te relaxen en te eten.
Het is echt heel afwisselend fotograferen met alle soorten planten, vlinders maar ook hier en daar andere dieren.
4 Reacties op Orchideeën Hoeve Luttelgeest