Gisteren ben ik met Elly weer eens aan het plonzen geslagen, ik wilde zelf aan de slag omdat Hans zulke enorme grote en mooie aardbeien mee had afgelopen woensdag. Die waren te mooi om niet op deze manier vast te leggen. En ik had dus 12 badeendjes in frisse en vrolijke kleurtjes! Die heb ik tegelijkertijd aangeschaft met het leuke boodschappenkarretje waar ik de hamsters in gefotografeerd heb, ze zijn bedoeld om diafragma instellingen mee te oefenen, niet voor mezelf maar voor in een boek en eventueel voor deelnemers aan een workshop. Maar eenden moeten eigenlijk zwemmen en dat hebben ze gedaan! We zijn tot de conclusie gekomen dat ze ook voor onze workshops Plons & Rook uitstekend te gebruiken zijn, de foto’s lukken sneller omdat ze niet zo snel naar de bodem zakken en het resultaat is bijna altijd leuk met die frisse kleurtjes!
Deze keer heb ik ze niet allemaal dusdanig bewerkt dat de achtergrond helemaal strak wit is, aan de ene kant vind ik het erg mooi maar aan de andere kant het is erg strak en klinisch plus dat je gewoon een achtergrond hebt en wel de achterkant van de bak met water die dan uiteraard in dit geval wel voor een witte achtergrond staat. Wat condens heb je ook altijd en dat heb ik nu deels laten zitten omdat je op die manier ook wat meer structuur in je water houdt, je ziet er wat meer van.
Uiteraard hebben we ook nog met die enorme aardbeien gegooid, ze waren overigens erg lekker ook! En ook daarvan is het resultaat prima gelukt, op een gegeven moment gaat het al gemakkelijker, je weet wat de instellingen van de camera en de flitser moeten zijn. Binnenkort ga ik weer eens met een zwarte achterwand aan de gang maar ik denk dat de eendjes het mooiste tegen wit uitkomen, dat is frisser.









2 Reacties op Plonzen met ……… badeendjes!